Koşuyolu Palmiye Evleri, yaşamın içinde, doğanın tüm renkleri ve huzuruyla şehrin merkezi Üsküdar’da


1850 m² alan üzerinde 2 blok her blokta 24 daire toplam 48 daireden oluşan Koşuyolu Palmiye Evleri, yeşili, enerjisi ve samimiyetiyle hem şehrin merkezinde hem de karmaşasından uzak yaşamanıza olanak sağlayacak bir hayat sunmak için tasarlandı.

 

Armağan İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen ve Koşuyolu’nun en iddialı konut projelerinden biri olan Koşuyolu Palmiye Evleri sizin konforunuz düşünülerek tasarlandı ve en kaliteli markalar kullanılarak yapımına devam ediyor.


Hayatın her alanında kusursuzluğu arayan ve ömür boyu prestij sahibi olmak isteyenler için tasarlanan proje, yeni bir yaşam vaat ediyor. 1850 m2 alan üzerine kurulu, 2 konuttan oluşan Koşuyolu Palmiye Evleri 1+1’den 5+1’e, uzanan farklı seçenekleriyle Koşuyolu’nun en ayrıcalıklı konut projelerinden.
Doğayla iç içe bahçeler ve binalardan bağımsız koşu ve yürüyüş parkuru ile yeşilin kalbine bir yolculuk başlıyor.
Tam donanımlı spor merkezine sahip Koşuyolu Palmiye Evleri’nde her türlü spor yapılabilecek, Ayrıca günün tüm yorgunluğunun atılabileceği dinlenme alanları da mevcut olacak.
Özel olarak tasarlanmış oyun avlusu, çocuk hayal bahçesi ve tırmanma alanlarında çocuklar rahatça koşacak ve oyun oynayacaklar. Son teknolojiye sahip güvenlik sistemleri ile donatılan proje güvenliğe büyük önem veriyor. Çevre dostu olarak tasarlanan geniş otoparkıyla otopark sorununu bitirirken çevreyi koruma konusunda da bir adım atılıyor.


Koşuyolu Palmiye Evleri’de, yaşamın daha konforlu ve fonksiyonel olması için inşaat kalitesinden teknik altyapıya, sosyal olanaklardan güvenliğe kadar gerekli tüm detaylar titizlikle düşünülerek bir araya getirildi.
1850 m² lik toplam alanında sosyal tesisi, çocuk oyun alanları, süs havuzu, fitness salonu; aileniz, çocuklarınız ve dostlarınızla huzurlu bir hayatın kapılarını açacak, burada yaşamın tadına varacaksınız.